Servislerimiz

24 Saat Oda Servisi

Otelimizde Müşterilerimizin muhtelif ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile 24 saat oda servisimiz mevcuttur.

Kablosuz İnternet Erişimi

Müşterilerimizin konaklama süreci içerisinde yüksek hızlı internet bağlantısı ile İnternet ortamında rahat ve güvenli bir şekilde gezinmeleri mümkündür.
       

Sabah KahvaltıServisi

Otelimiz bünyesindeki kahvaltı salonunda her sabah müşterilerimize hijyenik koşullarda doğal ve sağlıklı yiyecekler içeren kahvaltılar ikram edilmektedir.

Uydu Kanalları

Yerli ve yabancı yüzlerce uydu kanalı otel müşterilerimizin hizmetindedir.
       

Çamaşır & Ütü Servisi

Otelimiz Müşterilerinin talepleri doğrultusunda Çamaşır ve Ütü servisimiz tüm hijyen kuralları içerisinde yerine getirilmektedir.

Shutle Servis

Gerek Havaalanı Gerekse diğer ulaşım alanlarından müşterilerimizin talepleri doğrultusunda karşılama (shutle) servisi sunulmaktadır.
       

Güvenlik

Otelimiz tüm hizmetlerinden önce müşterilerinin güvenliğini ön planda tutmaktadır. Bu amaçla kartlı kilit sistemleri, her odada güvenlik kasası, Kapalı devre kamera sistemi haricinde yangın alarm sistemleri mevcuttur.

Online Müşteri Temsilcisi

Müşterilerimizin Rezervasyon, Rezervasyon onayı ve diğer merak ettikleri ile ilgili internet üzerinden online olarak Otelimiz ile irtibat kurabileceği "Online Müşteri Temsilcisi" internet sitemiz üzerinde hizmetinizdedir. Servisimizden faydalanmak için lütfen burayı tıklayınız.